Tachtig is prachtig !

Verleden maandag, 23 november, werd onze clubgenoot Horst (Liskien) 80 jaar. Met die gezegende leeftijd is hij de nestor van onze club. Dit feit was een goede reden om deze immer goedlachse en positief ingestelde clubspeler namens de Geelse SK een attentie te bezorgen.

Horst op zijn beurt trakteerde tijdens de vijfde ronde van het clubkampioenschap de aanwezige spelers op drank en hapjes wat natuurlijk ten zeerste werd geapprecieerd. Hij mocht het opnemen tegen de jongste deelnemer van het kampioenschap  Ramin (De Cocq). Die is 9 jaar maar zeer leergierig en erg enthousiast over ‘het spelletje’. Een ervaren Horst won reeds in de opening een stuk en daar kon Ramin ondanks zijn moedig verweer weinig tegenover stellen. Voorlopig haalde de ervaring het op het enthousiasme !

Horst 80 jaar 001

Horst 80 jaar 006