Twee Geelse jeugdkampioenen

Onze club is twee jeugdkampioenen rijker ! In het Belgisch Jeugdkampioenschap
te Brugge behaalden twee van onze jeugdspelers hun eerste nationale titel.
Sander deed dat in zijn leefdtijdscategorie bij de -20 met 7/9. Ben, bij de -14-jarigen,
veroverde zijn eerste kroon met 7,5/9. Twee prachtige prestaties en daarom
een dikke proficiat aan beide kampioenen !
De broers Ingelaere en Steegmans schoten nog wat te kort om voor een ereplaats te strijden. Bij de -16 was Tijl, tijdens het tornooi enkele dagen geplaagd door griep, al bij al tevreden met zijn 3,5/9. In de reeks van Ben scoorde Arthur het best met een 5/9. Pieter moest genoegen nemen met 3,5/9. Bij de -10 bleven onze jongsten netjes in elkaars buurt: Wouter kon 3,5 punten scoren, Floris scoorde een halfje meer met 4/9. Onze Geelse delegatie kan terugblikken op een zeer geslaagd kampioenschap !