Puike resultaten voor Geel in het Jeugdcriterium 2010

Zopas is in Brugge het laatste tornooi van 2010 afgelopen en zijn de resultaten bekend.  Ook in 2010 weet onze jeugdwerking weer een hoofdvogel af te schieten.  Ben Tuerlinckx heeft namelijk de eerste plaats behaald in de reeks tot 14 jaar.  PROFICIAT BEN!!.
De Jeugd van de Geelse schaakkring neemt zeer regelmatig deel aan de tornooien van het Vlaams Jeugdschaakcriterium.  Deelnames hieraan worden actief aangemoedigd door het opleidingsteam van de Geelse schaakkring. Volgende ereplaatsen zijn ook behaald : voor Tijl Ingelaere (4de bij de -14jarigen), Arthur Ingelaere (4de bij de -12jarigen), en Floris Ingelaere (3de bij de -8 jarigen).  Daarnaast zijn er nog velen van onze jeugd die aan 1 of meerdere tornooien deelgenomen hebben en daardoor een mooie plaats in de ranking behaald hebben.  (de ranking wordt berekend over de 7 beste deelnames uit 12 tornooien)

Proficiat aan alle deelnemers

 • -8 jarigen ( F-Reeks)
  • 3de : Floris Ingelaere
  • 62ste : Benjamin Maes
  • 74ste : Jonathan Maes
 • -10 jarigen (E-Reeks)
  • 18de : Kobe Bleuzé
  • 75ste : Jonas Vandevenne
  • 113de : Guiseppe Janssens
 • -12 jarigen (D-Reeks)
  • 4de : Arthur Ingelaere
  • 42ste : Siebe Bleuzé
  • 59ste : Alexander Goossens
  • 68ste : Pieter Steegmans
  • 90ste : Maurits Van Rompaey
  • 111de : Vincent Wynants
  • 143ste : Floriaan Maes
  • 148ste : Kobe Belmans
 • -14 jarigen (C-Reeks)
  • 1ste : Ben Tuerlinckx
  • 4de : Tijl Ingelaere
  • 38ste : Abelardo Rodriguez-Romero
  • 47ste : Evi Van Dyck
  • 81ste : Stijn Peeters
 • -16 jarigen (B-Reeks)
  • 42ste : Jorn Van de Sande
  • 50ste : Kristof Jannes
  • 55ste : Jeroen Van Hyfte
 • Open (A-Reeks)
  • 22ste : Hanne Goossens
  • 26ste : Sander Vandevenne
Gepubliceerd op
Gecategoriseerd als Algemeen